Mikrobangų krosnelės

Bosch mikrobangų krosnelės: neribotas malonumas per labai trumpą laiką.

Jeigu virdami ir kepdami norite taupyti laiką ir energiją, mikrobangų krosnelė Bosch bus idealus pasirinkimas. Gaminti maistą mažomis porcijomis su mikrobangų krosnele bus kur kas greičiau ir ekonomiškiau, negu tai daryti su įprasta orkaite ar virykle. O užšaldytą maistą atšildysite ne per kelias valandas, o vos per kelias minutes.

Kompaktinė orkaitė su integruota mikrobangų krosnele – tikrai daugiafunkcis prietaisas.

Mūsų orkaitė su mikrobangų krosnelės funkcija – daugybę galimybių siūlantis prietaisas, kuriame įprasti kaitinimo būdai dera su praktiškomis mikrobangų krosnelės funkcijomis. Pavyzdžiui, pirmiausia galite atšildyti šaldytą maistą, o paskui jį iš karto kepti arba troškinti.

Į kompaktines orkaites su mikrobangų krosnele

Mūsų įmontuojamosios mikrobangų krosnelės – maistas gaminamas akių lygyje.

Manome, kad maistą gaminti turėtų būti malonu ir tai neturėtų varginti. Pavyzdžiui, jeigu prietaisas įrengtas netinkamame aukštyje, pomėgis gaminti maistą gali garuote išgaruoti. Koks būtų sprendimas? Mūsų įmontuojamąsias mikrobangų krosneles galima įrengti aukštose spintelėse arba lentynose, esančiose akių lygyje. Taip galėsite be didelių pastangų stebėti raguolius, kuriuos šildotės pusryčiams – nereikės nė piršto pajudinti ar pasilenkti.

Į visas įmontuojamąsias mikrobangų krosneles

Mūsų laisvai statomos mikrobangų krosnelės – neribotas malonumas gaminant maistą

Naudodamiesi tradicinio tipo mikrobangų krosnele galite greitai vienu mygtuko paspaudimu pagaminti maistą, be to, ją galite statyti, kur panorėję.

Į laisvai statomas mikrobangų krosneles

Mūsų mikrobangų krosnelės – skubantiems gurmanams.

Jeigu neturite laiko, mikrobangų krosnelė yra tobulas pasirinkimas. Jeigu reikia pašildyti puodelį arbatos, su keptuvo funkcija iškepti picą arba atšildyti šaldytą maistą. Be to, ji jums sutaupys nemažai laiko ir vėliau gaminant maistą. Mikrobangų krosnelę galite naudoti ir didesniems indams bei maisto produktams.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!