Viryklės ir orkaitės

Puikus gyvenimo skonis. Su Bosch viryklėmis ir orkaitėmis jis bus dar geresnis.

Kurdami virykles ir orkaites galvojame apie jus ir jūsų kasdienybę. Savo prietaisus vertiname ne tik pagal puikius kulinarinius rezultatus. Jiems gaminti naudojame stabiliausias medžiagas, o jų patvarumą tikriname daug kartų testuodami nepalankiausiomis sąlygomis. Todėl galite būti tikri, kad jais naudotis galėsite ilgai. Diena po dienos.

Bosch įmontuojamosios viryklės puikiai pritaps ir puikiai keps.

Mūsų įmontuojamąsias virykles galima nepastebimai integruoti jūsų virtuvėje. Jos įmontuojamos po stalviršiu ir kontroliuoja viršuje esančias kaitlentes. Galite rinktis iš neįtikėtinai plačios skirtingų dydžių modelių pasiūlos ir erdvę virtuvėje išnaudoti būtent taip, kaip norite.

Į įmontuojamąsias virykles

Bosch įmontuojamoji orkaitė – bet kurios virtuvės pažiba.

Mūsų įmontuojamąsias orkaites galima įrengti nepriklausomai nuo kaitlentės, todėl jas galite įrengti sieninėje spintelėje akių lygyje. Aukštai įtaisytoje orkaitėje bus nesudėtinga stebėti savo kulinarinius šedevrus. Ir ne taip pavargs nugara.

Į įmontuojamąsias orkaites

Mūsų kompaktinės orkaitės – tobuli kepiniai nedidelėje erdvėje.

Mūsų 45 cm įmontuojamosios orkaitės – puikus sprendimas žmonėms, kurių virtuvė nedidelė, bet sumanymai dideli. Jos tobulai tinka įrengti aukštose spintelėse. Mūsų kompaktinės orkaitės leis jums naudotis visomis įprastos orkaitės funkcijomis. Galite rinktis modelį su pirolizės (savaiminio išsivalymo) funkcija arba net su integruota mikrobangų krosnelės funkcija.

Į kompaktines orkaites

Potraukis virti ir kepti prasideda nuo geros viryklės arba orkaitės.

Nesvarbu, ar jums patinka šiuolaikiška virtuvės sala, ar tvarkinga įrenginių eilė – mūsų orkaitės ir viryklės atitiks visus jūsų dizaino reikalavimus. Pavyzdžiui, orkaitę galite įrengti atskirai nuo kaitlentės, aukštoje spintelėje. Viryklę reikėtų rinktis, jeigu norite kaitlentę įrengti ant stalviršio, tiesiai virš viryklės. Leiskite pasireikšti vaizduotei, o mes rasime visus reikiamus jūsų skonį atitinkančius ingredientus.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!