Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

„Bosch“ gartraukiai su anglies filtrais iš esmės yra naujas standartas.

Gartraukis su anglies filtrais teikia jums neribotas galimybes, kai ketinate įsirengti savo virtuvę. Jums nereikia taikytis prie esamo vamzdžio arba rūpintis kokiais nors sudėtingais vamzdžio tiesimo darbais. Gartraukį sumontuokite jums reikiamoje vietoje ir įrenkite virtuvę pagal savo norus. Jei pasirinksite dar ir „CleanAir Module“, oras jūsų virtuvėje visada dvelks šviežiai pagamintais patiekalais ir nesijaus jokių nemalonių kvapų.

Tvaikas išeina kartu su dūmais per „CleanAir Module“.
„CleanAir Module“ yra patentuotas įrenginys su anglies filtrais ir laikikliais, kuris montuojamas gartraukio gaubto viršuje ir išvalo iš oro net iki 95 proc. nešvarumų (palyginti su maždaug 50 proc., naudojant įprastus anglies filtrus). Filtre esančios anglies paviršiaus plotas atitinka maždaug 50 futbolo aikščių plotą ir būtent dėl šio didžiulio ploto kompaktiškame modulyje įrenginys valo orą itin veiksmingai. „CleanAir Module“ bandymų, kuriuos atliko Švedijos energetikos agentūra, rezultatai pranoko visus lūkesčius – geresnių iki šiol nėra buvę, be to, šis prietaisas veikia tyliau nei kiti sprendimai su anglies filtrais.

Tvaikas įsiurbiamas ir išmetamas laukan. Šiluma pasilieka virtuvėje.
Palyginti su ištraukiamaisiais gartraukiais, gartraukiai su anglies filtrais yra daug efektyvesni energijos sąnaudų požiūriu, kadangi įšilęs patalpų oras neištraukiamas ir pasilieka bute. Švedijos energetikos agentūros skaičiavimais, ši išmani recirkuliacijos sistema teikia jums galimybę sutaupyti iki 1100 kronų (410 litų)per metus.

Dėl to jums verta rinktis „CleanAir Module“.

  • Puikūs Švedijos energetikos agentūros atliktų bandymų rezultatai
  • Sugeria 95 proc. tvaiko, prilygsta ištraukiamiesiems gartraukiams
  • Veikia tyliau nei įprasti gartraukiai su anglies filtrais
  • Grąžinama šiluma
  • Galima įrengti bet kurioje vietoje

**Švedijos energetikos agentūros atlikti bandymai parodė, kad „Bosch“ DWB063650S, anglies filtrų modulis „CleanAir“, pašalina 95 proc. tvaiko (2010 m. lapkritis). Švedijos energetikos agentūra taip pat pažymi, kad dauguma gartraukių su anglies filtrais pašalina tik 45–55 proc. tvaiko. Sutaupyta suma – iki 1100 kronų (410 litų) per metus – apskaičiuota remiantis tuo, kad elektros energijos kaina yra 1 krona/kWh, o standartiniame būste šiaurinėje Švedijos dalyje vienam ištraukiamajam gartraukiui tenka 700 m3 oro. Valiutos kursas: 10 SEK=3,72 LTL.