Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Rankinis maišytuvas CleverMixx

CleverMixx Fun – rankinis maišytuvas su charakteriu.

Šis madingas rankinis maišytuvas papuoš jūsų virtuvę. Naujasis CleverMixx parduodamas įvairių spalvų, jį naudoti nepaprastai smagu. O jo galingas, tačiau tyliai veikiantis variklis užtikrins tobulus rezultatus. Savaime suprantama, visi priedai gali būti plaunami indaplovėje.

Žiūrėti visus rankinius maišytuvus CleverMixx
Didelė galia užtikrins tobulus rezultatus

Didelė galia užtikrins tobulus rezultatus.

Tyliai veikiantis, tačiau galingas 375 vatų galios variklis išminkys glotnią tešlą ir išplaks lengvutę, purią grietinėlę. Iš keturių skirtingų greičių galėsite rinktis tinkamiausią konkrečiai užduočiai. Kad ir ką maišytumėte, minkytumėte ar plaktumėte, šį naująjį rankinį maišytuvą bus patogu laikyti dėl ergonomiško, iš smūgiams atsparaus plastiko pagaminto korpuso, todėl galėsite dirbti atsipalaidavę ir su pasimėgavimu. Pradėkite jau dabar ir suteikite charakterio savo asmeniniam kepimo stiliui su mūsų įmantriu pyragaičių ant pagaliuko receptu.

Pyragaičius ant pagaliuko pagaminti visai nesunku.

Pyragaičius ant pagaliuko pagaminti visai nesunku.

Jų niekada nebūna per daug: madingieji pyragaičiai ant pagaliuko užkariauja širdis ir virtuves. Šie miniatiūriniai pyragaičiai puikiais tiks bet kokia proga, ar tai būtų gimtadienis ar kokia kita ypatinga šventė. Dabar ir jūs galite nustebinti savo brangiausius ir artimiausius žmones šiais spalvingais pyragaičiais.

Suteikite savo virtuvei charakterio.

Suteikite savo virtuvei charakterio.

Rankiniai trintuvai CleverMixx puikiai papildys bet kurį rankinį maišytuvą CleverMixx. Padažai, pestas ir salotų užpilai dabar bus paruošiami akimirksniu.

Žiūrėti visus rankinius trintuvus CleverMixx

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!