Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Rankinis trintuvas MaxoMixx

Sudomins bet kurį rimtą virėją.

Naujojo rankinio trintuvo MaxoMixx variklio galia siekia iki 800 vatų, todėl vos paspaudę mygtuką gausite profesionalius rezultatus.

Į gaminio apžvalgą

Su MaxoMixx jūsų kūriniai bus visiškai naujo lygio.

Su aukščiausios kokybės rankiniu trintuvu MaxoMixx ant stalo galėsite dėti profesionaliai pagamintus patiekalus, be to, bus vienas malonumas žiūrėti į jo aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno korpusą ir maišytuvo pagrindą, pagamintą iš tos pačios profesionalios kokybės medžiagos.

Galingas variklis užtikrins tobulus rezultatus.

Galingas variklis užtikrins tobulus rezultatus.

Platus priedų asortimentas, įskaitant papildomą daugiafunkcį priedą su įvairiais diskais ir priemonėmis, rankinį trintuvą MaxoMixx pavers nedideliu virtuvės kombainu. Dėl patentuoto fiksavimo mechanizmo priedai yra greitai ir lengvai tvirtinami.

Susipažinkite su įvairiapusių, galingų, profesionalių virtuvės prietaisų asortimentu.

Itin galingas 1500 vatų galios variklis ir išmanusis tešlos jutiklis Smart tobulai išminkys ir išmaišys tešlą. Visą laiką bus palaikomas didelis, vienodas maišymo greitis, todėl net jei itin tirštos tešlos bus daug, ji bus išmaišyta labai greitai.

Skonis nauju pavidalu.

Skonis nauju pavidalu.

Su naująja pjaustykle, skirta rankiniam trintuvui MaxoMixx, tobulais kubeliais supjaustyti vaisius ir daržoves bus visiškai paprasta. Du specialius peiliukus labai lengva uždėti, o vaisiai ir daržovės visada bus supjaustyti vienodais 9 arba 13 mm dydžio kubeliais.

Tvirtas nuo galvos iki kojų.

Tvirtas nuo galvos iki kojų.

Dėl aukštos kokybės korpuso ir nerūdijančiojo plieno maišytuvo pagrindo galėsite viską daryti tiesiog įkaitusiame prikaistuvyje. Tvirtą maišytuvo pagrindą paprasta valyti – galite jį dėti tiesiai į indaplovę. Ir dar – nerūdijantysis plienas neturės jokios įtakos gaminamo maisto skoniui, o prietaisas bus higieniškai švarus. Jo spalva nesikeis, todėl prietaisas gerai atrodys per visą naudojimo laikotarpį.

Tobulas džiaugsmas jūsų delne.

Tobulas džiaugsmas jūsų delne.

Neslystanti, švelni rankena ir ergonomiškas dizainas užtikrins optimalų patogumą ir saugumą. Dideli, lengvai pasiekiami mygtukai ir sukamasis reguliatorius viršuje leis dirbti efektyviai ir intuityviai. Lankstus, spiralinis laidas* suteiks didesnę judėjimo laisvę.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!