Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Maisto gaminimas su 8 serija

Sudarėme jums tobulą meniu.

Sudarėme jums tobulą meniu.

Su naujuoju apskritu intuityviu valdikliu 8 serijos prietaisus bus paprasta ir patogu nustatyti vos vienu pirštu. Be to, naudotojui patogus TFT ekranas intuityviai padės susigaudyti visuose meniu elementuose. Todėl maisto gaminimas visada bus jūsų rankose ir viskas pavyks be didelių pastangų.

Pažiba tarp orkaičių.

Pažiba tarp orkaičių.

Su naujosiomis 8 serijos orkaitėmis net ir sudėtingiausius patiekalus beveik automatiškai pagaminsite tobulai. Taip yra dėl įvairių jutikliais kontroliuojamų funkcijų. Jei norėsite, jos nuolat stebės, kaip vyksta patiekalo gaminimas, ir automatiškai pareguliuos orkaitės nuostatas. Taip bus užtikrinti tobuli rezultatai, visai kaip gaminant profesionaliam virėjui, ir visa tai – be didelių pastangų.

Į 8 serijos orkaites

Garas toks švelnus, kad vakarienei pasiliks net vitaminai.

Garas toks švelnus, kad vakarienei pasiliks net vitaminai.

Vargu ar įmanoma maistą paruošti sveikiau nei su 8 serijos garine orkaite. Maistas švelniai gaminamas garuose, todėl išlieka vitaminai ir mineralai, be to, atsiskleidžia natūralus maisto skonis. Daržovės išlieka traškios ir gardžios, o paukštiena ir žuvis – minkšta ir sultinga. Be to, garuose gamintiems patiekalams praktiškai nereikia druskos nei papildomų riebalų ar aliejaus.

Į 8 serijos garines orkaites

Ne visi gurmanai mėgsta laukti.

Ne visi gurmanai mėgsta laukti.

Kartais sunku sulaukti, kada pagaliau maistas atsiras ant stalo. Su 8 serijos mikrobangų krosnelėmis galėsite pašildyti kūdikio maistą, jau gatavus patiekalus ir šaldytą maistą labai greitai, higieniškai ir skaniai. Todėl jūs ir jūsų artimieji turėsite daugiau laiko mėgautis maistu.

Į 8 serijos mikrobangų krosneles

Kartais mūsų geriausi sumanymai atsiduria stalčiuje.

Kartais mūsų geriausi sumanymai atsiduria stalčiuje.

Mūsų naujieji pašildymo stalčiai gali kur kas daugiau, nei tik palaikyti maisto ir lėkščių šilumą. Jie puikiai tinka mėsai lėtai troškinti, šaldytam maistui atitirpinti, šokoladui tirpinti, vaisiams džiovinti ir mielinei tešlai kildyti. Jeigu reikia papildomos vietos kepimo skardoms ir kitiems maisto gaminimo reikmenims tvarkyti, rekomenduojame savo priedų stalčius.

Į 8 serijos pašildymo stalčius

Dabar jūsų mėgstama kavinė veikia ištisą parą, be poilsio dienų.

Dabar jūsų mėgstama kavinė veikia ištisą parą, be poilsio dienų.

Su 8 serijos įmontuojamaisiais automatiniais kavos aparatais galėsite pasilepinti patys ir palepinti savo svečius puikiausiu espresu, kapučinu ar pienu su espresu – tereikia paspausti mygtuką. Bosch kavos virimo technologija užtikrins, kad kiekvienas puodelis būtų kupinas aromatingos, kreminės kavos – visai kaip jūsų mėgstamoje kavinėje.

Į 8 serijos automatinius įmontuojamuosius kavos aparatus

Dar niekada niekas jums taip stilingai negamino maisto.

Dar niekada niekas jums taip stilingai negamino maisto.

Mūsų 8 serijos prietaisai parduodami ne tik su tradicine nerūdijančiojo plieno apdaila, bet ir nesenstančiais ColorGlass variantais Arctic White ir Volcano Black. Dėl tobulo geriausio stiklo ir metalo derinio juos paprasta gražiai integruoti bet kurioje virtuvėje. Be to, juos labai paprasta valyti. Juos verta rinktis, jeigu norite turėti svajonių virtuvę, kurioje būti bus visada malonu.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

8 serijos prietaisai tobulai dera tarpusavyje, nes yra meistriškai tiksliai pagaminti, ypatingą dėmesį skiriant konstrukcijos detalėms. Todėl kad ir kokio aukščio įmontuojamuosius prietaisus norėtumėte suderinti statydami juos vieną šalia kito arba vieną ant kito, bus užtikrinta vizualinė darna ir vienovė. Tai suteiks jums didžiausią laisvę planuojant tobulą virtuvę.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!