Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

8 serijos garinės orkaitės

Išsaugomi vitaminai.

Nesvarbu, ką norite gaminti – daržoves, mėsą, žuvį ar paukštieną, – mūsų 8 serijos gariniai prietaisai yra geriausias maisto gaminimo būdas, siekiant išlaikyti natūralią patiekalo sandarą ir nepakitusį skonį. Tai įmanoma dėl švelnių garų, kuriais apdorojamas jūsų maistas. Niekas nepervirs ir bus išsaugoti visi vitaminai, mineralai ir mikroelementai. O tai gerai ir skoniui, ir sveikatai.

Į 8 serijos garinių orkaičių asortimentą Taip pat atraskite mūsų 8 serijos orkaites su garų funkcija
Trys patiekalai vienu metu.

Trys patiekalai vienu metu.

Su 8 serijos garine orkaite galite paruošti visą meniu, vienu metu naudodami iki trijų lygių. Lašiša su šparagais ir rozmarinu pagardintomis bulvėmis? Viską gaminkite kartu ir jums puikiai pavyks. Gal dar ir desertą? Nieko tokio. Dėl orkaitėje palaikomo oro drėgnumo skirtingi kvapai nesimaišys, o kiekvienas patiekalas išlaikys savo ypatingą skonį.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

8 serijos prietaisai tobulai dera tarpusavyje, nes yra meistriškai tiksliai pagaminti, ypatingą dėmesį skiriant konstrukcijos detalėms. Todėl kad ir kokio aukščio įmontuojamuosius prietaisus norėtumėte suderinti, statydami juos vieną šalia kito arba vieną ant kito, bus užtikrinta vizualinė darna ir vienovė. Tai suteiks jums didžiausią laisvę planuojant tobulą virtuvę.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!