Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

8 serijos mikrobangų krosnelės

Kulinariniai skanėstai vos per kelias sekundes.

Jeigu skubate, mūsų naujosios 8 serijos mikrobangų krosnelės padės nenukrypti nuo suplanuoto meniu ir tvarkaraščio. Jeigu reikės pašildyti kūdikio maistą, jau gatavą maistą arba užšaldytą maistą, greitai, higieniškai ir nenusižengdami geram skoniui gausite puikius rezultatus. Todėl užuot laukę, kada pagaliau bus pagaminta vakarienė, jūs ir jūsų artimieji turėsite kur kas daugiau laiko ja pasimėgauti.

Į 8 serijos mikrobangų krosnelių asortimentą
Nepražiopsokite nė vieno patiekalo.

Nepražiopsokite nė vieno patiekalo.

Su mūsų 8 serijos mikrobangų krosnelėmis, turinčiomis didelės raiškos TFT ekraną, lengvai pašildysite, atitirpinsite, pagaminsite ir iškepsite bet kokį maistą; mikrobangų režimu jos veikia 900 vatų galia ir turi penkias galios nuostatas; keptuvo režimu jos veikia 1300 vatų galia ir turi tris galios nuostatas. Funkcija AutoPilot padės automatiškai pasiekti geriausius rezultatus. Tiesiog įdėkite vidun maistą, nurodykite jo svorį ir iš meniu pasirinkite tinkamą programą.

Į 8 serijos mikrobangų krosnelių asortimentą

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

Tinka bet kurioje virtuvėje. Atitinka visus poreikius.

8 serijos prietaisai tobulai dera tarpusavyje, nes yra meistriškai tiksliai pagaminti, ypatingą dėmesį skiriant konstrukcijos detalėms. Todėl kad ir kokio aukščio įmontuojamuosius prietaisus norėtumėte suderinti, statydami juos vieną šalia kito arba vieną ant kito, bus užtikrinta vizualinė darna ir vienovė. Tai suteiks jums didžiausią laisvę planuojant tobulą virtuvę.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!