Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

SilentMixx Power-Mixer

Tyliausias galingas Bosch trintuvas!

Gardūs glotnučiai, skanios sriubos ir vėsus smulkintas ledas. Visa tai Bosch SilentMixx sugebės padaryti labai tyliai.

Į gaminio apžvalgą

Išskirtinai tylus, išskirtinai universalus.

Įvairios automatinės programos, tinkamos įvairiems patiekalams ir gėrimams ruošti, lengvai valomas Easy KlickKnife peilis ir triukšmą mažinanti konstrukcija, užtikrinanti tylų veikimą. Galingasis SilentMixx gali pasiūlyti visa tai ir užtikrinti, kad beveik visiškai nebūtų triukšmo.

Mažiau triukšmo, didesnis našumas.

Mažiau triukšmo, didesnis našumas.

Be to, specialiame stikliniame inde šis Bosch daugiafunkcis maišytuvas gana tyliai sumaišo ir sutrina bet kokio tipo ingredientus. Net ir didelį jų kiekį arba kietas daržoves ir vaisius. O kur dar tokie pranašumai kaip efektyvumas ir galia.

Itin paprastas maišytuvo valymas

Peilis Easy KlickKnife ne tik puikiai pjausto, bet ir yra lengvai išimamas iš maišytuvo, kai jį reikia išvalyti.

Tiek karštiems, tiek šaltiems patiekalams

Tiek karštiems, tiek šaltiems patiekalams

Maišytuvo SilentMixx stiklinis trintuvas iš ThermoSafe stiklo puikiai tinka tiek karštiems, tiek šaltiems patiekalams ir gėrimams ruošti. Be to, jį galima plauti indaplovėje.

Automatinės programos

Automatinės programos

Glotnučiai, smulkintas ledas, smulkinti bet kokios rūšies ingredientai – su trimis individualiomis automatinėmis programomis vos paspaudę mygtuką įjungsite jums reikiamą funkciją.

Papildomi priedai

SilentMixx turi tris automatines programas ir praktiškų, universalių priedų: glotnučių filtrą, skirtą kokteiliams be sėklų ruošti, ir specialų smulkintuvą, skirtą svogūnams, žolelėms ir prieskoniams smulkinti.

Gardžių glotnučių receptai

Gardžių glotnučių receptai

Mėtinis uogų glotnutis

Palaukite, kol uogų mišinys atitirps, ir sudėkite jį į maišytuvą. Ketvirčiais supjaustykite nuluptus kivius bei obuolius ir sudėkite į maišytuvą. Nuplaukite mėtų lapelius ir sudėkite į maišytuvą. Plakite iki kreminės konsistencijos, pilkite į stiklinę ir mėgaukitės.

Gardžių glotnučių receptai

Gardžių glotnučių receptai

Šviežių vaisių ir imbiero glotnutis

Gerai nuplaukite salotas. Ketvirčiais supjaustykite kriaušę, bananą ir pasiflorą ir sudėkite į maišytuvą. Nulupkite šviežią imbierą, dėkite į maišytuvą ir plakite iki kreminės konsistencijos. Bus ne tik skanu, bet ir labai sveika.

Programėlė VitaBar! Nepakeičiamas palydovas mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą!

Bosch lėtaeigės sulčiaspaudės ir trintuvai visada platinami su išmaniu, nuolat atnaujinamu palydovu. Programėlėje rasite sulčių, glotnučių, sriubų, šerbeto ir kitokių sveikų ir labai gardžių patiekalų receptų. Programėlė intuityviai naudojama ir leidžia labai paprastai ruošti gėrimus būtent taip, kaip tinkamiausia konkrečiam prietaisui. Be to, programėlė nuolat pildoma naujais receptais ir funkcijomis, siūloma daugybė receptų pritaikymo būdų ir patarimų bei gudrybių, susijusių su jūsų prietaiso naudojimu.

Programėlė VitaBar

Programėle galite naudotis iš karto.

Programėlė VitaBar

Iš čia programėlę galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti ją su visais prietaisais.

Eiti į programėlę VitaBar

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!