Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

EcoSilence Drive

Švarūs skalbiniai ir švari sąžinė „EcoSilence Drive“ dėka.

„EcoSilence Drive“ yra mūsų pačių sukurtas elektros variklis be anglinių šepečių, montuojamas „Bosch“ 8 kg talpos skalbyklėse. Dėl mažesnės trinties ir žemesnės eksploatacinės temperatūros šios skalbyklės išsiskiria mažomis energijos sąnaudomis ir priklauso gaminių grupei „Green Technology inside“ – šios grupės prietaisai naudoja itin mažai energijos ir vandens.

Skaitykite daugiau apie EcoSilence Drive

Energijos efektyvumas, tylus veikimas ir tvarumas.

Tikriausiai manote, kad skalbykloje visada triukšminga, girdėti garsus burzgesys ir būti joje visiškai nesmagu? O jei paprieštarautume ir pasakytume, kad skalbykla gali būti visai rami vietelė?

Iki 50 proc. silpnesnis garsas.

Šiame elektros variklyje yra mažiau mechaninių dalių, todėl jis veikia tyliau.

Minimalios sąnaudos ir maksimali veikimo kokybė.

  • 30 proc. mažiau energijos, palyginti su energijos efektyvumo klase A.
  • Mūsų pačių sukurtas elektros variklis be anglinių šepečių, kuris sunaudoja mažiau energijos, pasižymi mažesne trintimi ir skleidžia mažiau šilumos.

Tausoja drabužius ir jautrią odą.

  • Būgno lašų formos struktūra ir asimetriška skalbimo volelių konstrukcija užtikrina tausojantį ir efektyvų drabužių skalbimą.
  • Speciali programa jautriems audiniams, pvz., šilkui, vilnai ir drabužiams, kuriuos rekomenduojama skalbti rankomis.
  • Galima pasirinkti papildomą skalavimą, tai tausoja itin jautrią odą.

Patvarus.

Šiame elektros variklyje yra mažiau mechaninių dalių, kurios yra jautrios įrąžoms ir dilimui.