Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

VitaStyle Mixx2Go

VitaStyle Mixx2Go: tobulas dizaino ir funkcionalumo derinys.

Aukštos klasės dizainas ir tobulas veikimas. Šis elegantiškas trintuvas puikiai tinka karštiems ir šaltiems ingredientams, tokiems kaip gardžios naminės sriubos, pieno kokteiliai ir net sveiki glotnučiai, maišyti. Ir dar – pasigamintą maistą galite neštis visur, kur tik eisite – patogiame 2Go butelyje, pagamintame iš aukštos kokybės tritano.

Žiūrėti visus VitaStyle Mixx2Go
Trauks akį bet kurioje virtuvėje – išskirtinis dizainas ir aukščiausios kokybės medžiagos.

Trauks akį bet kurioje virtuvėje – išskirtinis dizainas ir aukščiausios kokybės medžiagos.

Išskirtinis dizainas bet kuriai virtuvei suteiks daugiau elegancijos. Nerūdijančiojo plieno korpusas, ThermoSafe stiklas ir patvarus tritano priedas leis šiam trintuvui pasipuikuoti išskirtinėmis, aukščiausios kokybės medžiagomis.

Žiūrėti visus VitaStyle Mixx2Go

Jūsų asmeninis išsineštinio maisto restoranas.

Turėdami iš kokybiško tritano pagamintą 2Go butelį, net ir ne namuose galėsite mėgautis glotnučiais, sultimis, pieno kokteiliais ir kt. Butelio talpa – 500 ml; jis turi patogų atverčiamą ir įprastą sandarų dangtelį.

Sukurtas dideliam temperatūros skirtumui atlaikyti.

Sukurtas dideliam temperatūros skirtumui atlaikyti.

Tvirtas ThermoSafe stiklo trintuvas susidoros praktiškai su bet kuo – tiek su karštomis sriubomis, tiek su šaltais gėrimais. Su dviem greičiais be didelio vargo pasigaminsite gardžių, itin purių pieno kokteilių ir sveikų glotnučių.

Išbandykite mūsų žaliojo glotnučio receptą

Tobulas įrankis tiksliam maisto kiekiui paruošti – universalusis smulkintuvas.

Šis ypatingas smulkintuvas puikiai tinka tokiems padažams kaip pestas gaminti arba nedideliam kiekiui prieskonių, riešutų, sūrio, svogūnų ir pan. smulkinti. Nešvaistykite laiko ir maisto – paruoškite jo tiksliai tiek, kiek suvalgysite. Aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno peilis akimirksniu tobulai sumals net kietus ingredientus.

Žiūrėti visus VitaStyle Mixx2Go su universaliuoju smulkintuvu

VitaStyle Citro.

Tikra dizaino pažiba tarp citrusinių vaisių sulčiaspaudžių. Puikiai derės prie VitaStyle Mixx2Go.

Žiūrėti VitaStyle Citro

Programėlė VitaBar! Nepakeičiamas palydovas mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą!

Bosch lėtaeigės sulčiaspaudės ir trintuvai visada platinami su išmaniu, nuolat atnaujinamu palydovu. Programėlėje rasite sulčių, glotnučių, sriubų, šerbeto ir kitokių sveikų ir labai gardžių patiekalų receptų. Programėlė intuityviai naudojama ir leidžia labai paprastai ruošti gėrimus būtent taip, kaip tinkamiausia konkrečiam prietaisui. Be to, programėlė nuolat pildoma naujais receptais ir funkcijomis, siūloma daugybė receptų pritaikymo būdų ir patarimų bei gudrybių, susijusių su jūsų prietaiso naudojimu.

Programėlė VitaBar

Programėle galite naudotis iš karto.

Programėlė VitaBar

Iš čia programėlę galite nemokamai atsisiųsti ir naudoti ją su visais prietaisais.

Eiti į programėlę VitaBar

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!