Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Didelio veiksmingumo trintuvas VitaBoost

Plakiklis Bosch VitaBoost High Speed
Slinkti žemyn

Didžiausia galia jums

Ko reikia, kad net kiečiausi ingredientai taptų švelnūs kaip šilkas? Su 1 600 vatų varikliu mūsų trintuvas gali suktis 30 000 kartų per minutę. Taip galite mėgautis riešutų, migdolų ir sėklų tyrėmis ar užtepėlėmis, kurios naudingos sveikatai. Arba pamaloninsite save gaivinančiais glotnučiais kartu įmaišydami smulkinto ledo. Naudokitės visa VitaBoost galia, kad pastiprintumėte savo sveikatą.

Nerūdijančiojo plieno ašmenys

Mūsų šeši aukštos kokybės ašmenys užtikrina ne tik tai, kad iš kiekvieno vaisiaus ar daržovės išgausite tai, kas geriausia, – jie užtikrina ir švelnią kaip šilkas tekstūrą. Taip galėsite tikrai mėgautis odelėmis, kauliukais ir sėklomis: tai tos vaisių ir daržovių dalys, kuriose yra daugiausia maisto medžiagų. Nerūdijantysis plienas užtikrina ilgalaikius rezultatus ir patikimą veikimą.

Plakite greitai. Gyvenkite neskubėdami.

Plakite greitai. Gyvenkite neskubėdami.

Plakiklis VitaBoost High Speed: Daugiau negu 30 000 sūkių per minutę
ir 6 programomis nesuskaičiuojamiems sveikiems glotnučiams, kokteiliams, sriuboms ir dar daug kitų patiekalų ruošti.

Žiūrėti gaminius

2 litrų tritano ąsotis

Pagal mokslinius tyrimus rekomenduojama kasdien suvartoti po penkias porcijas vaisių ir daržovių. Su mūsų 2 litrų ąsočiu nesunkiai paruošite jas sau ir savo šeimai: Sveiki ir gardūs patiekalai paruošiami labai greitai, net ir dideli. Be to, ąsotis pagamintas iš atsparaus tritano, todėl atlaikys ir tokius kietus ingredientus kaip riešutai, migdolai ir ledo kubeliai, taigi galite būti tikri, kad jame visada bus kas nors visokiems skoniams.

6 programos
6 programos
6 programos

6 programos

Kad maistą ruoštumėte optimaliai, VitaBoost turi 6 skirtingas programas, pritaikytas konkrečioms paskirtims, – taip visada pasieksite tobulus plakimo rezultatus. Ar norėtumėte paruošti sriubą, glotnutį, kokteilį, padažą ar ledus? Galite naudoti žalius ingredientus ir vis tiek visada gausite optimalią tekstūrą. O baigę gaminti su valymo programa VitaBoost viską išplausite labai paprastai.

Sveikų ir gardžių patiekalų receptai
Sveikų ir gardžių patiekalų receptai
Sveikų ir gardžių patiekalų receptai

Sveikų ir gardžių patiekalų receptai

Mūsų VitaBoost receptų brošiūroje rasite nemažai idėjų, kaip ruošti gardžius, nestandartinius valgius. Nuo naminio migdolų pieno iki skanių sriubų, nuo gardžių pesto padažų iki vaisinių ledų – kiekviename recepte yra gausu vaisių ir daržovių teikiamos jėgos, kad išliktumėte žvalūs ir sveiki kiekvieną sezoną. Ar būtumėte pradedantis, ar tikras maisto ruošimo profesionalas – čia tikrai rasite mėgstamiausią savo valgį.

Jūsų programėlė kiekvienai dienai

Jūsų programėlė kiekvienai dienai

Jūsų programėlė kiekvienai dienai

Mūsų paslaugos nesibaigia įsigijus VitaBoost. Atsiųskite mūsų programėlę VitaBoost ir kasdien tapkite vis sveikesni. Tegul ji įkvepia jus sveikesniam ir žvalesniam gyvenimui.

Į programėlę VitaBar

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!