Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldikliai

Dėl jūsų savo šaldiklius siuntėme į dykumą. Ir į Sibirą.

Norėjome užtikrinti, kad kasdien galėtumėte 100 % pasikliauti mūsų šaldikliais, todėl Bosch klimato kameroje išbandėme juos atšiauriausiomis sąlygomis. Čia sukuriamos ekstremalaus šalčio ir karščio sąlygos nuo -10 iki 43 °C. Ir šaldiklis laikomas paruoštas naudoti jūsų namuose tik tada, jeigu jis idealiai veikia čia.

Laisvai statomi vertikalūs šaldikliai – geriausios technologijos bet kuriuose namuose, atitinkančios bet kokius reikalavimus.

Bosch bet kokio dydžio namams pasiūlys tinkamo dydžio šaldiklį. Tinkamą, reikiamos talpos ir bet kokius poreikius atitinkantį šaldiklį pasiūlysime ir tiems, kurie nelaiko daug šaldyto maisto, ir tiems, kurie jo laiko. O įsigiję laisvai statomus modelius, galėsite patys spręsti, kurioje namų vietoje juos statyti.

Į visus laisvai statomus vertikalius šaldiklius

Įmontuojamieji, vertikalūs šaldikliai, kurie puikiai derės prie jūsų virtuvės dizaino.

Gyvenimas nestovi vietoje; natūralu, kad keičiasi ir jūsų maisto gaminimo įpročiai. Įsigijus įmontuojamąjį vertikalų šaldiklį, virtuvėje atsiras kur kas daugiau papildomos vietos šaldytam maistui laikyti. O kadangi siūloma plati modelių įvairovė, esame tikri, kad tikrai rasite jums tinkamą modelį.

Į visus įmontuojamuosius vertikalius šaldiklius

Bosch chest freezers – for the space you need and the security you want.

Our chest freezers have a massive usable capacity. In addition to providing plenty of space, they also offer extra security for the food stored. If there is a fault, such as a power cut, the contents of your freezer will stay frozen for up to 60 hours.

To all chest freezers

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai: dvejos durys – šviežias maistas.

Bosch dvidurį šaldytuvą-šaldiklį sudaro šaldytuvas ir šaldiklis, kurie taps bet kurių namų pažiba. Čia aiškus dizainas puikiai dera su didele erdve, skirta atvėsintam ir užšaldytam maistui laikyti, o įvairios technologinės naujovės užtikrins, kad maistas išliktų šviežias.

Į visus dvidurius šaldytuvus-šaldiklius

Nuo šiandien šaldiklio atitirpinti nebereikės.

Bosch kuria technologijas, kurios palengvina gyvenimą. Vienas iš tokių dalykų – užtikrinti, kad turėdami mūsų vertikalų šaldiklį niekada nebeturėtumėte jo atitirpinti. Mūsų sukurta geniali oro cirkuliavimo sistema NoFrost iš šaldiklio ištraukia drėgmę, todėl nesusidaro ledo sluoksnis, kuris akivaizdžiai sumažina įprastų vertikalių šaldiklių energijos vartojimo efektyvumą. Dėl novatoriškos technologijos taupysite savo brangų laiką, o ilgainiui ir elektros energiją. Taip išnaudojamas visas prietaiso energijos taupymo potencialas, o varginantis atitirpinimas lieka praeityje.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!