Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldikliai

Dėl jūsų savo šaldiklius siuntėme į dykumą. Ir į Sibirą.

Norėjome užtikrinti, kad kasdien galėtumėte 100 % pasikliauti mūsų šaldikliais, todėl Bosch klimato kameroje išbandėme juos atšiauriausiomis sąlygomis. Čia sukuriamos ekstremalaus šalčio ir karščio sąlygos nuo -10 iki 43 °C. Ir šaldiklis laikomas paruoštas naudoti jūsų namuose tik tada, jeigu jis idealiai veikia čia.

Kaip vertikalūs šaldikliai įrengiami?

Vertikalūs šaldikliai įmontuojami virtuvės spintelėse, t. y. apatinėse spintelėse arba specialiai tam skirtose viršutinėse spintelėse.

Kokie nišos matmenys tinka vertikaliems šaldikliams?

Siūlome vertikalius šaldiklius, kurie tilps 177,5, 140, 88 ir 72 cm nišose.

Ką daryti, jeigu yra tik maža niša?

Tiesiog pakeiskite turimą įmontuojamąjį vertikalų šaldiklį laisvai statomu šaldikliu, jeigu niša per maža jam sutalpinti. Likusią nišos vietą galite naudoti kaip papildomą lentyną arba tuščioje nišoje galite įrengti garinę orkaitę ir pašildymo stalčių.

Kaip pasiekti optimalų energijos vartojimo efektyvumą naudojant vertikalų šaldiklį?

Žiūrėkite, kad už šaldiklio ir po juo būtų pakankamai vietos vėdinimui. Taip jam reikės mažiau elektros energijos.

Į ką atkreipti ypatingą dėmesį įrengiant šaldiklį?

Jeigu vertikalus šaldiklis stovi ant lygaus paviršiaus, jį galima įrengti ir horizontaliai. Taip idealiai užsidarys durys.

Kuo skiriasi integruojamieji prietaisai ir prietaisai su dekoratyvine plokšte?

Prie integruojamojo vertikalaus šaldiklio galima pritvirtinti priekinę plokštę, kuri derės prie virtuvės spintelių. Jeigu prie šaldiklio galima tvirtinti dekoratyvines plokštes, jos paprastai įkišamos į tam skirtą rėmą. Be to, jie idealiai tiks prie jūsų virtuvės spintelių.

Kokias durų technologijas galima rinktis?

Slankieji vyriai

Kai naudojama ši technologija, spintelės priekis ir prietaiso durys vienas prie kito tvirtinami slankiąja jungtimi.

Vientisieji vyriai

Kai naudojami vientisieji vyriai, spintelės priekis ir prietaiso durys yra vientisa jungtimi pritvirtinami vienas prie kito, todėl būna platesnis durų atidarymo kampas. Be to, tokie vyriai atlaiko didesnę apkrovą.

Vientisieji vyriai su profesionaliu durų slopintuvu

Pakeitus senąjį šaldiklį nauju, slankiuosius vyrius galima pakeisti šiuolaikiškais vientisaisiais vyriais. Į vientisuosius vyrius įtaisomas minkštas įdėklas.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik šaldytuvus ir šaldiklius, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei lengvai integruojamus įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!