Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldytuvai

Salotos skaniausios, kai ką tik parneštos iš daržo. Arba ką tik ištrauktos iš šaldytuvo Bosch.

Šaldymo technologijas kuriame ilgiau kaip 80 metų, kad jūsų kasdienybė būtų patogesnė. Dėl novatoriškų šviežumo išlaikymo sistemų mūsų šaldytuvuose maistas ilgiau išliks šviežias, be to, mūsų šaldytuvai patogesni dėl jų lankstaus interjero. Galite tuo pasikliauti ir dabar, ir ateityje.

Freestanding fridges without freezer section: Just the right model for you.

Our freestanding fridges without freezer section give you even more space to store plenty of fresh food. Whether you're a professional chef or simply enjoy home-made cooking, you'll find a model to suit your needs. And because they're freestanding, you can put them where you want – even outside the kitchen. By the way, a fridge without a freezer section uses up to 30% less energy.

To all freestanding fridges without freezer

Mūsų įmontuojamieji šaldytuvai be šaldiklių – viskas tobulai integruota.

Ar gyventumėte vieni, ar su didele šeima, iš mūsų siūlomų įmontuojamųjų šaldytuvų be šaldiklio tikrai išsirinksite tokį, kuris tiks jūsų virtuvėje. Šie šaldytuvai veikia 30 % efektyviau už tokius pat šaldytuvus su šaldikliu ir puikiai tinka žmonėms, kurie jau turi atskirą šaldiklį.

Į įmontuojamuosius šaldytuvus be šaldiklio

Freestanding fridges with freezer section: Because we all love ice cream.

With these freestanding fridges you can store frozen food in a integrated freezer compartment. The cooling section keeps food fresh and is easy to use thanks to the flexible loading capacity. You can place freestanding fridges anywhere you like.

To all freestanding fridges with freezer

Įmontuojamieji šaldytuvai su šaldikliu tiks tobulai.

Jeigu labai didelio šaldiklio jums nereikia, rekomenduojame rinktis įmontuojamąjį šaldytuvą su integruotu šaldikliu, kurį galima pritaikyti prie jūsų virtuvės dizaino. Turėsite pakankamai vietos picai, ledams, jeigu užsimanytumėte deserto, ledui, kad galėtumėte atsivėsinti gėrimus, ar šaldytiems prieskoniams. Technologija VitaFresh užtikrins, kad vaisiai ir daržovės išliktų švieži iki trijų kartų ilgiau, o kadangi vidinė erdvė yra laisvai keičiama, šaldytuve tilps visi jūsų maisto produktai ir indeliai, ir vis tiek viską lengvai rasite.

Į įmontuojamuosius šaldytuvus-šaldiklius su šaldikliu

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai: dvejos durys – tobulas šviežumas.

Mūsų dviduriai šaldytuvai-šaldikliai užtikrins viską, ko reikia. Jie puikiai tinka tiems, kas nori namuose turėti daug maisto, bet nenori, kad dėl to nukentėtų virtuvės dizainas. Šaldytuvas ir šaldiklis, įtaisyti vienas šalia kito, siūlo daugybę funkcijų, kurios užtikrins ne tik tai, kad maistas išliktų nuostabiai šviežias, bet ir tai, kad juos atidarius viskas bus aiškiai matyti, o viduje bus pakankamai vietos viskam laikyti. O jeigu mėgstate kviestis į svečius daugybę išalkusių draugų bei giminaičių ir juos vaišinti, rinkitės vieną iš mūsų itin didelių šaldytuvų.

Į visus dvidurius šaldytuvus-šaldiklius

Apsipirkimas paprastai vargina, tačiau sudėti maisto produktus į mūsų šaldytuvus bus tikrai paprasta.

Su Bosch palaikyti šaldytuvo švarą yra visai paprasta. Visi maisto produktai bus puikiai matomi, o dėl iki pat galo ištraukiamų bėgių maisto produktus bus paprasta įdėti ir išimti. Ištraukiamose stiklinėse lentynose ir padalytose lentynose kaskart lengvai rasite ir pasiimsite tai, ko reikia. Butelių laikikliuose galima saugiai laikyti skardines ir butelius, be to, bus daugiau laisvos vietos šaldytuvo duryse. Todėl po darbo pasiimti gėrimą iš šaldytuvo bus taip pat lengva, kaip ir jį išgerti.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!