Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Šaldytuvai

Salotos skaniausios, kai ką tik parneštos iš daržo. Arba ką tik ištrauktos iš šaldytuvo Bosch.

Šaldymo technologijas kuriame ilgiau kaip 80 metų, kad jūsų kasdienybė būtų patogesnė. Dėl novatoriškų šviežumo išlaikymo sistemų mūsų šaldytuvuose maistas ilgiau išliks šviežias, be to, mūsų šaldytuvai patogesni dėl jų lankstaus interjero. Galite tuo pasikliauti ir dabar, ir ateityje.

Kokie įmontuojamieji šaldytuvai yra siūlomi?

Šaldytuvai

Siūlome šaldytuvus su šaldikliu ir be jo. Bet kurį iš jų galima įmontuoti virtuvės spintelėse, t. y. apatinėse spintelėse arba specialiai tam skirtose viršutinėse spintelėse.

Po stalviršiu montuojami šaldytuvai

Jie siūlomi 82 cm aukščio ir yra montuojami po vientisu stalviršiu. Oras įleidžiamas ir išleidžiamas per cokolį.

Kokie nišos matmenys tinka?

Nelygu šaldytuvo tipas, 56 cm pločio nišai galite rinktis tokį nišos aukštį: 177,5, 158, 140, 122,5, 102,5 ir 88 cm.

Kaip pasiekti optimalų energijos vartojimo efektyvumą naudojant šaldytuvą?

Kad išvengtumėte bereikalingo elektros energijos eikvojimo, už šaldytuvo galinės pusės ir jo apačioje būtina palikti bent 200 cm² tarpą vėdinimui.

Į ką atkreipti ypatingą dėmesį įrengiant šaldytuvą?

Šaldytuvas turi būti įrengtas tiesiai ir turi gerai užsidaryti jo durys. Žiūrėkite, kad grindys ar spintelė būtų visiškai horizontali.

Ką daryti, jeigu yra tik maža niša?

Jeigu turima niša yra pernelyg maža, kad joje tilptų viskas, ko reikia, seną įmontuojamąjį prietaisą galite paleisti laisvai statomu nauju. Likusią nišos vietą galite naudoti kaip papildomą lentyną arba, pavyzdžiui, garinei orkaitei ir pašildymo stalčiui įrengti.

Kuo skiriasi integruojamieji šaldytuvai ir šaldytuvai su dekoratyvine plokšte?

Integruojamieji prietaisai vizualiai dera su standartinėmis virtuvės spintelėmis, pagamintomis virtuvės baldų gamintojo. Jeigu turite prietaisą su dekoratyvine plokšte, į plokštės rėmą galima įdėti prie virtuvės spintelių derančią dekoratyvinę plokštę arba kaip priedą įsigyti nerūdijančiojo plieno plokštę.

Kokias durų technologijas galima rinktis?

Slankieji vyriai

Spintelės priekis prie prietaiso durų tvirtinamas slankiąja jungtimi.

Vientisieji vyriai

Spintelės priekis visam laikui pritvirtinamas prie prietaiso durų. Taip užtikrinamas platus atidarymo kampas, be to, tokie vyriai atlaiko didesnę apkrovą.

Vientisieji vyriai su profesionaliu durų slopintuvu

Į vientisuosius vyrius įtaisomas minkštas įdėklas.

Pakeitus prietaisą slankiuosius vyrius galima pakeisti vientisaisiais vyriais.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik šaldytuvus ir šaldiklius, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei lengvai integruojamus įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!