Laisvai statomos viryklės

Bosch laisvai statomos viryklės leis virtuvę planuoti taip, kaip norite.

Kalbant apie maisto virimą ir kepimą, laisvai statoma viryklė yra tinkamas pasirinkimas. Su indukcine virykle maistą pagaminsite greičiau ir lanksčiau; elektrinė viryklė užtikrins didžiausią patogumą, o su dujine virykle maistą gaminsite kaip profesionalas. O su Hot Air Eco funkcija kepinius kepsite esant pastoviai temperatūrai.

Mūsų laisvai statomos elektrinės viryklės – laisvė rinktis.

Turėdami Bosch laisvai statomą elektrinę viryklę, galite visiškai lanksčiai planuoti savo virtuvę: mūsų modeliai suderinami su naujausiomis orkaitėmis ir kaitlentėmis ir visiškai tiksliai veiks it vienas prietaisas. O kadangi joms nereikalingos nišos, ją galite statyti kur tik panorėję. Tad visai nesvarbu, kurią iš mūsų siūlomų laisvai statomų viryklių pasirinksite, – virtuvę galėsite planuoti taip lanksčiai, kaip reikės.

Į visas laisvai statomas elektrines virykles

Mūsų laisvai statomos dujinės viryklės – profesionalų pasirinkimas.

Bosch laisvai statomos dujinės viryklės turi du pranašumus: pirma, jas galima įrengti bet kurioje virtuvės vietoje, nes joms nereikia nišos. Antra, jos suteikia galimybę naudotis dujų teikiamais pranašumais, nes su dujomis maistą pagaminsite kur kas greičiau negu ant elektrinės viryklės. Galite rinktis dujinę orkaitę ir dujinę kaitlentę arba dujinės orkaitės ir elektrinės kaitlentės derinį.

Į visas laisvai statomas dujines virykles

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!