Itin dideli šaldytuvo su šaldikliu deriniai

„Bosch“ itin didelis šaldytuvas su šaldikliu atidarytomis durimis virtuvės aplinkoje. Jame pilna šviežių maisto produktų.

Dabar viskas telpa be vargo.

„Bosch“ itin dideli šaldytuvo su šaldikliu deriniai – tai puikus sprendimas kiekvienam, kuriam rūpi tūris ir dydis. Didesnis vidus leidžia puikiai matyti jo turinį ir suteikia maksimaliai lanksčias naudojimo galimybes. Be to, „Bosch“ XXL dydžio šaldytuvai su šaldikliais gali būti įrengti nišose arba prie sienų.

Slinkti žemyn
„Bosch“ itin didelis šaldytuvas su šaldikliu atidarytomis durimis, kuriame pilna šviežių maisto produktų, įskaitant kepinį kepimo skardoje, didelį arbūzą ir gėrimus buteliuose.

„Ir“ vietoj „arba“.

Vos keli papildomi centimetrai suteikia didžiulį tūrio skirtumą: tik 10 cm didesnis nei standartinių modelių plotis leidžia be vargo sutalpinti kepimo skardas, milžiniškus arbūzus ir kitus didelius daiktus į mūsų laisvai statomus šaldytuvų su šaldikliais derinius. Rinkitės iš plačios itin didelių šaldytuvų su šaldikliais modelių pasiūlos, apimančios įvairius tūrio ir dydžio variantus. Pavyzdžiui, 70 cm pločio šaldytuvas su šaldikliu (Bosch KGN49) pasižymi iki 19 %* didesniu tūriu, itin gilus ir platus modelis (Bosch KGN56) suteikia net 38 %* daugiau tūrio, o pasirinkę didžiausią modelį asortimente (Bosch KGN86) turėsite net 69 %* daugiau erdvės savo produktams.

*palyginti su standartiniu 60 cm pločio modeliu, pvz., „Bosch KGN39“.

Žiūrėti XXL dydžio šaldytuvų su šaldikliais derinius

„Bosch“ itin didelio šaldytuvo su šaldikliu detalus vaizdas – jo viduje pilna šviežių maisto produktų, įskaitant kepinį kepimo skardoje, arbūzą, vaisius ir daržoves.

Lanksčios ir paprastos produktų laikymo galimybės.

Gerai matykite visus savo maisto produktus: „Easy Storage“ sistema suteikia puikias apžvalgos galimybes. Ištraukiamos lentynos, kuriomis pasižymi itin dideli šaldytuvų su šaldikliais deriniai, leidžia be vargo pasiekti giliai esančius maisto produktus. Saugios ištraukiamos stiklinės lentynos laisvai statomuose šaldytuvuose su šaldikliais leidžia itin patogiai įdėti ir išimti produktus, tuo pačiu suteikdamos puikias apžvalgos galimybes. O mūsų „VitaFresh“ stalčiuose saugiai laikomi maisto produktai ilgiau išlieka švieži.

Daugiau apie „VitaFresh“

Didelis laisvai statomas šaldytuvas su šaldikliu stovi atidarytomis durimis patalpos kampe. 70 cm šaldiklio durys atidarytos 90 laipsnių kampu, o jo viduje pilna šviežių maisto produktų.

„Perfect Fit“: tarp sienos ir šaldytuvo nereikia palikti jokio tarpo.

Įrengiant įprastus rinkoje siūlomus šaldytuvų su šaldikliais modelius reikia palikti apie 10 cm atstumą iki šoninių sienų, kad atsidarytų durys ir stalčiai. Tačiau „Bosch“ laisvai statomi šaldytuvai su šaldikliais pasižymi „Perfect Fit“ konstrukcija, kuri leidžia juos įrengti prie pat šoninių sienų ir baldų. Šaldytuvo plotis atitinka nišos matmenis. Rezultatas: 70 cm laisvai statomas šaldytuvas su šaldikliu gali būti statomas 70 cm nišoje nepaliekant jokio tarpo.

„Bosch“ itin didelis šaldytuvas su šaldikliu stovi virtuvėje prie sienos, o ant virtuvės salelės padėtas pirkinių krepšys su maisto produktais.
Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!