Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Išmanios priežiūros galimybės jūsų Bosch kavos aparatui.

Mes parengėme jums keletą atsakymų, jeigu jums kiltų kokių nors problemų dėl kavos aparato.

Per jūsų kavos aparatą tinkamai neteka vanduo? Kava nebėra tokia skani kaip anksčiau? Čia rasite visų klausimų ir atsakymų dėl savo kavos aparato apžvalgą. Sužinokite, kaip išspręsti nedideles problemas ir kaip paprastai gauti profesionalų iš mūsų remonto tarnybos pagalbą.

Mes parengėme jums keletą atsakymų, jeigu jums kiltų kokių nors problemų dėl visiškai automatinio kavos virimo aparato.

Tinkama priežiūra – tai viskas, ko reikia mūsų visiškai automatiniams kavos virimo aparatams, kad visada turėtumėte tobulai išvirtos kavos vienu mygtuko paspaudimu. Čia rasite visų klausimų ir atsakymų dėl savo kavos aparato apžvalgą. Sužinokite, kaip išspręsti nedideles problemas ir kaip paprastai gauti profesionalų iš mūsų remonto tarnybos pagalbą.

Paslaugų konsultantas

Bosch paslaugų konsultantas suteikia neribotą prieigą prie daugelio paslaugų ir informacijos pasiūlymų, tinkamų jūsų buitiniam prietaisui.

Instrukcijų vadovas

Mūsų vadovuose pateikta išsami vertinga informacija, kaip pradėti naudoti ir valdyti prietaisą.

Užsakyti remontą

Jeigu dėl buitinio prietaiso kilo problemų, pats paprasčiausias būdas jį pataisyti ir vėl naudoti – mūsų ekspertų teikiamos remonto namuose paslaugos.

Kontaktai ir informacija

Patyrę mūsų buitinių prietaisų ekspertai pasirengę atsakyti į visus klausimus mūsų tarnybos pagalbos linija.

Pratęsta garantija

Jūsų buitiniam prietaisui suteikiama standartinė 24 mėnesių garantija. Kad būtų dar ramiau, Bosch siūlo papildomą 3 metų pratęstą dalių ir darbo garantiją.

MyBosch

MyBosch – čia apie savo buitinį prietaisą galite sužinoti daugiau. Registruokite asmeninę paskyrą ir gaukite naudingų patarimų, kaip padidinti buitinio prietaiso našumą ir pailginti jo naudojimo trukmę.

Internetinė parduotuvė

Nuo kalkių šalinimo tablečių iki kavos pupelių – viską, ko reikia, rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, kad jūsų kavos virimo aparatas būtų nepriekaištingos būklės, o kava – tobulo skonio.

Vietinė tema

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.