Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Sveika gyvensena su Bosch

Mums svarbi gera jūsų savijauta.

Norime, kad būtumėte sveiki, laimingi ir aktyviai gyventumėte. Deja, dėl šiuolaikinio gyvenimo tempo neretai sunku galvoti apie asmeninę gerovę. Bosch svarbu, kad gyventumėte visavertį gyvenimą. Būtent dėl to nuolat kuriame naujas technologijas, kurios bent šiek tiek palengvina buitį, todėl jums paprasčiau rūpintis savo sveikata. Jeigu jums svarbi subalansuota mityba, norite, kad jūsų skalbiniai būtų ne tik švarūs, bet ir higieniški, arba tiesiog norite šiek tiek tylos ir ramybės po įtemptos dienos, pasidomėkite, kaip mūsų buitiniai prietaisai gali palengvinti jūsų gyvenimą!

Daugiau apie sveiką mitybą

Kuo daugiau dėmesio skiriate savo mitybai, tuo daugiau dėmesio skiriate sau.

Valgymas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Tačiau sveikai maitintis gali būti sudėtinga, ypač kai tiesiog neturite laiko kasdien gaminti šviežią maistą. Būtent dėl to ir sukūrėme platų buitinių prietaisų asortimentą, kuriuos kurdami galvojome apie sveiką mitybą. Tai ir novatoriška šaldymo sistema, kuri ilgiau išlaikys jūsų maistą šviežią, ir garinės orkaitės, kuriomis gaminant maistą bus išsaugotos vertingos maisto medžiagos. Kad ir kokio šviežio maisto parsineštumėte iš parduotuvės, su mūsų buitiniais prietaisais bus paprasta sveikai maitintis ir gaminti gardžius patiekalus.

Daugiau apie sveiką mitybą

Švarūs namai – tai sveiki namai.

Mums visiems patinka švari, sveika aplinka. Tačiau tvarkos ir švaros palaikymas namuose neretai pavirsta varginančiu darbu, ypač jeigu turite mažų vaikų ar šeimos narių, kenčiančių nuo alergijos. Būtent dėl to sukūrėme buitinius prietaisus, kurie padės jums palaikyti didžiausią higieną ir greičiau užbaigti kasdienius tvarkymo darbus. Skalbiant, plaunant indus ar siurbiant dulkes nuo grindų su Bosch rezultatas visada bus higieniška švara.

Daugiau apie higieną

Tyla – auksas.

Pasaulis dar niekada nebuvo toks triukšmingas, todėl, kad ir kur eitume, visur girdime triukšmą. Deja, triukšmas ne tik erzina, bet ir kenkia sveikatai. Todėl labai svarbu pasistengti kuo labiau vengti triukšmo, ypač būnant namuose. Bosch negali nutildyti eismo keliamo triukšmo, bet gali padėti, kad namuose būtų kur kas tyliau. Platus mūsų itin tyliai veikiančių buitinių prietaisų asortimentas buvo kuriamas taip, kad tobuli rezultatai būtų pasiekti niekam netrukdant.

Daugiau apie ramybę ir patogumą

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!