Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Higiena mums yra itin svarbi.

Negailestingos mikrobams, tausoja skalbinius ir odą.

Kasdien ant mūsų drabužių nusėda ir į juos susigeria praktiškai viskas, prie ko tik tenka prisiliesti. Todėl mums labai svarbu, kad jie būtų ne tik švarūs, bet ir higieniški. Bosch skalbyklės turi daugybę skalbimo programų ir galimybių, kurios jums leis visapusiškai išnaudoti savo skalbyklę. Pavyzdžiui, ActiveOxygen padės pašalinti iki 99,99 %* mikrobų ir bakterijų, net ir skalbiant žemos temperatūros vandeniu be jokių cheminių priedų. Žmonėms su jautria, greitai sudirgstančia oda tikrai pravers programa AllergyPlus, kuri vienu mygtuko paspaudimu veiksmingai sumažins alergiją sukeliančių nuosėdų kiekį, tokių kaip žiedadulkės, gyvūnų plaukai ir dulkių erkės.

Į skalbykles su ActiveOxygen

Kartais vien švaros nepakanka.

Švaru – nebūtinai higieniška, o tai gali būti svarbu vaikams, vyresnio amžiaus ar kenčiantiems nuo alergijų žmonėms.

Bosch dulkių siurblys ProHygienic su sistema UltraAllergy užtikrina trigubą apsaugą nuo dulkių erkių, pelėsio sporų, žiedadulkių ir kitų alergenų. Ją sudaro mūsų geriausios filtravimo technologijos – dulkių maišas PowerProtect ir higieniškas izoliacinis sluoksnis, – kurios užtikrina puikią valymo kokybę, mažas elektros energijos sąnaudas ir tai, kad alergenai nebūtų išleidžiami atgal į patalpas. Todėl jis puikiai tinka tiems, kam higiena itin svarbi, nes padeda rūpintis ir namais, ir šeima.

Į siurblių ProHygienic asortimentą

Pašalina bet kokius nešvarumus, net ir nematomus.

Tėvams saugumas ir tinkama higiena itin svarbūs, kai jie ruošia maistą vaikams. Juk kūdikių buteliukai ir maitinimo reikmenys turi būti visiškai švarūs ir higieniški, be jokių išimčių. Bosch indaplovės su funkcija HygienePlus padės užtikrinti didžiausią higieną ir saugumą. Funkcija HygienePlus maždaug 10 minučių skalavimo temperatūrą padidina iki 70 °C, todėl pasiekiamas aukščiausias higienos lygis. Todėl ji puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos. Su funkcija HygienePlus galėsite nesukti dėl nieko galvos, kai gaminsite maistą savo mažiesiems.

Į visas indaploves su HygienePlus

*Pašalina iki 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus, bacteriophage MS2, kai skalbimo programa Mix Cold naudojama su rekomenduojama skysto skalbiklio doze ir skalbiami 4 kg skalbinių (tyrimas MB 7623/15, 2015 m. liepos 29 d., kurį atliko wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH, o užsakė – BSH Hausgeräte GmbH).

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!