Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Geriausi mūsų prietaisai ramiems, patogiems namams.

Tyliai skalbiami skalbiniai.

Naktį veikianti skalbyklė gali ne tik trukdyti jums miegoti, bet ir erzinti jūsų kaimynus. Turėdami skalbyklę su EcoSilence Drive skalbti galėsite bet kada ir niekam netrukdysite. Specialus variklis be šepetėlių slopina trinties keliamą triukšmą, todėl skalbiama sklandžiau ir neįtikėtinai tyliai. Be to, spiralinės šoninės AntiVibration sienos mažina vibraciją ir didina stabilumą. Kad ir kada įjungtumėte skalbyklę, nieko negirdėsite nei jūs, nei jūsų kaimynai!

Į skalbykles su EcoSilence Drive

Tiems, kurie nenori net girdėti apie indų plovimą.

Kartais tiesiog norite nieko netrukdomi pabaigti skaityti gerą knygą arba ramiai pavalgyti su šeima. Mūsų indaplovės su funkcija SuperSilence Plus yra optimizuotos decibelo tikslumu ir veikia išskirtinai tyliai, todėl vargu ar pastebėsite, kad indaplovė įjungta. Tiesą pasakius, jos veikia taip tyliai, kad turėjome įrengti papildomą lemputę, kuri rodo, kada jos veikia.

Į indaploves su SuperSilence Plus

Vienu ypu iš virtuvės išginkite kvapus ir stresą.

Norime, kad virtuvėje leidžiamas laikas jums būtų malonus visais atžvilgiais. Kad ramiai galėtumėte gaminti maistą, sukūrėme galingus garų rinktuvus su EcoSilence Drive. Specialus variklis be šepetėlių užtikrina veiksmingą vėdinimą, todėl virtuvėje jo praktiškai negirdėsite. Tai reiškia, kad galėsite atsipalaiduoti ir visą dėmesį skirti tam, kas svarbiausia – maistui ir svečiams.

Į garų rinktuvus su EcoSilence Drive

Neįtikėtinai galingi ir neįtikėtinai tyliai veikiantys.

Iki šiol įjungę dulkių siurblį negalėdavote klausytis muzikos, žiūrėti televizoriaus ar kalbėtis telefonu. Mūsų dulkių siurbliai veikia neįtikėtinai tyliai, tačiau jų valymo kokybė nė kiek neprastesnė. Dėl novatoriškos sistemos SilenceSound siurblys ProSilence 59 veikia vos 59 dB garsumu. O su naujuoju itin našiu antgaliu valymo rezultatai bus neprilygstami. Dabar tyla ir ramybe galite mėgautis net ir tvarkydami namus!

Į dulkių siurblių ProSilence asortimentą

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!