Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Naujausi sumanymai sveikai mitybai.

Kelionė į šaldytuvą dar niekada nebuvo tokia sveika.

Pirkti šviežią maistą yra viena, o išlaikyti jį šviežią – visai kas kita. Mūsų šaldytuvai su VitaFresh pro turi dvi klimato zonas, kur maistas išlieka šviežias iki trijų kartų ilgiau. Dėl galimybės rinktis tikslias nuostatas ir hermetiškų stalčių VitaFresh pro gali visada užtikrinti idealias sąlygas. Apatinis stalčius idealiai tinka žuviai ir mėsai laikyti, o didelis viršutinis stalčius turi reguliuojamo drėgnumo zoną, todėl puikiai tinka vaisiams ir daržovėms laikyti. Todėl maistas ne vieną savaitę išliks šviežias, o jūs ir jūsų artimieji galės niekieno nevaržomi mėgautis sveika mityba.

Į šaldytuvus-šaldiklius su VitaFresh pro

Garas toks švelnus, kad vakarienei pasiliks net vitaminai.

Vitaminai yra labai svarbūs mūsų imunitetui ir gali padėti mums geriau jaustis, atrodyti ir dirbti. Deja, gaminant maistą daugybė vitaminų žūsta. Tačiau gaminamas švelniuose garuose maistas išlaiko mineralus ir iki 90 % vitamino C*. Be to, jis išsaugo savo natūralų kvapą ir skonį. Mūsų garinėse orkaitėse ir viryklėse gaminamos daržovės išlieka traškios ir gardžios, o paukštiena ir žuvis – minkšta ir sultinga. Be to, garuose gamintiems patiekalams praktiškai nereikia druskos ar papildomo aliejaus, todėl jie puikiai tiks tiems, kas nori būti sveiki ir palaikyti gerą formą.

Į garines orkaites

Žalieji glotnučiai – sveikatos ir ilgaamžiškumo garantas.

Gali būti nelengva suvalgyti rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį, padaryti tai greitai, skaniai ir neeikvojant laiko. Su mūsų maišytuvais tai padaryti bus lengviau, nes galėsite pasidaryti sveikų, skanių žaliųjų glotnučių, kuriuose bus gausu maisto medžiagų. Su didelio greičio programa mūsų maišytuvai šaldytus ar plaušingus vaisius ir daržoves lengvai pavers į tirštus glotnučius, kartu išlaikydami visus vertingus vitaminus ir maisto medžiagas. Mūsų maišytuvai taip pat turi automatines programas ir platinami su įvairiais priedais, kurie pastebimai palengvins jūsų gyvenimą. Sveikas maistas dar niekada nebuvo toks skanus!

Į elektrinius maišytuvus

* Išbandyta su kompaktine garine orkaite, kuri buvo visiškai identiška Bosch garinei orkaitei CDG634BB1 kaitinimo režimu 100 °C TEMPERATŪROS GARAI 7 minutes kepant į 0,3–0,7 cm x 3,5 cm juosteles supjaustytas paprikas. 2016 m. gruodžio mėn. sertifikuota Saragosos universiteto, BSH Hausgeräte GmbH užsakymu. Daugiau informacijos :

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!