Slapukų informacija

Informacijos apie slapukus

Apie slapukus

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos į jūsų kompiuterį įrašo aplankytos svetainės. Jie informaciją siunčia atgal į mūsų svetainę, todėl ši atpažįsta jūsų nuostatas ir parinktis, kai vėl joje apsilankote. Slapukai plačiai naudojami, kad interneto svetainės galėtų veikti arba veiktų efektyviau, taip pat tam, kad teiktų informacijos svetainės savininkams.

Kaip valdyti savo slapukų nuostatas?

Iškylančiajame sluoksnyje spustelėdami „Sutikti“, sutinkate, kad mes įrašytume slapukus į jūsų kompiuterį. Jeigu nepasirinksite „Sutikti“, kad būtų naudojami slapukai, kuriuos naudojame siekdami teikti savo svetainės paslaugas, negalėsime įrašyti slapukų į jūsų kompiuterį, ir tai turės įtakos tam tikrų svetainės funkcijų efektyvumui.

Kodėl mes naudojame slapukus?

Slapukus naudojame ne vien tam, kad mūsų svetainės veiktų, bet ir siekdami pagerinti jų veikimą ir taip užtikrinti, kad jūsų naršymo patirtis būtų kuo geriausia. Pavyzdžiui, jeigu naudojatės mūsų platintojų paieškos paslauga ir esate įjungę slapukus, mūsų svetainė iš jūsų kompiuterio gaus informacijos, susijusios su miestu ar vieta, kurios pastarąjį kartą ieškojote naudodamiesi mūsų platintojų paieškos paslauga, todėl jums nereikės iš naujo kaskart įvesti šios informacijos.

Efektyvumo slapukai renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, pavyzdžiui, nustato, kuriuose puslapiuose jie lankosi dažniausiai ir ar gauna klaidų pranešimus iš žiniatinklio puslapių. Šie slapukai nerenka lankytoją identifikuojančios informacijos. Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra agreguojama, todėl būna anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veikimui pagerinti.

Funkciniai slapukai leidžia svetainei atsiminti jūsų parinktis ir suteikia patobulintų ir asmeniškesnių funkcijų. Šie slapukai gali būti naudojami įsiminti jūsų atliktiems keitimams – teksto dydžio, šrifto ir kitų žiniatinklio puslapių dalių, kurias galite prisitaikyti. Informacija, kurią renka šie slapukai, gali būti anonimizuota, jie negali sekti jūsų naršymo veiklos kitose svetainėse.