Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Maisto gaminimas su Bosch Home Connect

Dabar savo vaikais galite pasirūpinti net ir nebūdami su jais.

Dabar savo vaikais galite pasirūpinti net ir nebūdami su jais.

Dabar savo vaikais galite pasirūpinti net ir nebūdami namuose. Su Home Connect funkcija orkaitę galite įjungti per atstumą, naudodami savo mobilųjį įrenginį. Programėlė taip pat pateiks jums visą reikalingą informaciją apie maisto gaminimo procesą. Žinosite, kai maistas bus pagamintas ir ar išjungėte orkaitę, ar ne. Tai suteiks ramybės ir jums, ir jūsų vaikams.

Visos orkaitės su Home Connect

Geriausias kiekvieno patiekalo ingredientas – jūsų orkaitė.

Geriausias kiekvieno patiekalo ingredientas – jūsų orkaitė.

Dabar jūsų orkaitėje bus gaminami puikiausi patiekalai, be to, į ją iš mobiliojo įrenginio bus galima siųsti geriausius receptus. Home Connect funkcija jums suteiks prieigą prie ištiso išmanių receptų pasaulio. O jūs savo mėgstamus patiekalus galėsite įrašyti programėlėje, kad pradėjus gaminti maistą orkaitės nuostatos būtų būtent tokios, kokių reikia. Taip maistą gaminti ir kepti bus kur kas lengviau, o rezultatai visada bus tobuli.

Visos orkaitės su Home Connect

Tapkite geriausiu virėju, kokį tik jums yra tekę sutikti.

Geriausi virėjai žino geriausias gudrybes. Turėdami orkaitę su Home Connect funkcija tapsite ekspertu. Per mobilųjį įrenginį ji jums pateiks daug patarimų ir gudrybių, taip pat svarbiausios reikalingos informacijos apie dažniausiai naudojamus ingredientus. Net jeigu jau esate ekspertas, visada galima išmokti ką nors nauja.

Visos orkaitės su Home Connect

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

MyBosch

Register for free and enjoy many benefits!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!