Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Home Connect

Kavos ruošimas su Bosch Home Connect

Norite didelio puodelio pieno su dviguba espreso be kofeino porcija? Tiesiog paspauskite mygtuką.

Paverskite virtuvę į savo mėgstamą kavinę. Dėl Home Connect dabar galite patogiai užsisakyti kavos per telefoną arba planšetinį kompiuterį iš savo automatinio Bosch kavos aparato. Galite rinktis iš itin plataus įvairių kavos rūšių asortimento, o savo mėgstamiausias rūšis įrašyti su programėlėje prieinama lengvai naudojama CoffeeWorld funkcija. Taip tapsite ne tik geriausiu kavos virėju, bet ir savo geriausiu klientu.

Visi kavos aparatai su Home Connect

Jūsų svečiai puikiai žino, kokią kavą mėgsta. Dabar tai žino ir jūsų kavos aparatas.

Jūsų svečiai puikiai žino, kokią kavą mėgsta. Dabar tai žino ir jūsų kavos aparatas.

Laukiant svečių reikia daug ką nuveikti. Naudojant sąrašą naujasis automatinis kavos aparatas su Home Connect funkcija už jus atliks daugybę darbų. Nebereikės prisiminti, ką mėgsta kiekvienas svečias. Tiesiog pasižymėkite tai savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje, tada nusiųskite šią informaciją į sąrašą jūsų kavos aparate. Kad pasirodytumėte kaip svetingas šeimininkas, daugiausia dėmesio juk turite skirti svečiams, o ne kavai.

Visi kavos aparatai su Home Connect

Tokia kava, kokią išvirtų tikras italas, tik be italo.

Tokia kava, kokią išvirtų tikras italas, tik be italo.

Savo namuose galite turėti visą pasaulio kavą. Vos paspaudus mygtuką programėlė Home Connect jums papasakos viską, ką norėtumėte žinoti apie kavą, pradedant tuo, kaip kava auginama ir skrudinama, ir baigiant jos svarbiausiomis rūšimis. Ji jums pasiūlys ir daugybę puikių receptų. Ji ne tik pasakys jums, kad kavos skonis nuostabus, bet ir paaiškins, kodėl.

Visi kavos aparatai su Home Connect

Klausimų turėti yra gerai. Bet dar geriau žinoti atsakymus.

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Galite mumis pasikliauti – esame sukurti tarnauti jums visą gyvenimą.

Kad galėtumėte naudoti naujuosius Bosch buitinius prietaisus su Home Connect funkcija, jums reikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su belaidžiu ryšiu. Šiems prietaisams skirtą programėlę Home Connect galima nemokamai atsisiųsti iš App Store arba Google Play Store.*

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Home Connect

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Mūsų išmaniuosius prietaisus galite valdyti savo išmaniuoju telefonu. Taip pat ir mūsų išmaniąsias paslaugas.

Universalus, išmanus sprendimas: Home Connect netgi padės jums susitvarkyti su Bosch buitiniais prietaisais, jeigu kas nors neveiks 100 %. Programėlė Home Connect pasiūlys jums naudingų patarimų ir gudrybių, kurios turėtų atsakyti į daugelį jūsų klausimų. Jeigu tai nepadėtų, per Home Connect pagalbos liniją būsite sujungti tiesiai su klientų aptarnavimo tarnyba, kuri visada pasirengusi pasiūlyti jums tinkamų pasirinkimų ir sprendimų. O jeigu reikės, vienas iš Bosch techninės priežiūros meistrų atvyks pas jus į namus ir išspręs problemą. Kompetentingai, greitai ir paprastai.

* Programėlės Home Connect iOS ir Android versijų funkcijos skiriasi, atsižvelgiant į versiją. Daugiau informacijos ieškokite programėlės aprašyme, kurį rasite App Store arba Google Play Store.

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!