Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Pakeisti slapukų nustatymus

Funkcionalumas slapukai

Renkame informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, pavyzdžiui, nustatome, kuriuose puslapiuose jie lankosi dažniausiai ir ar gauna klaidų pranešimus iš žiniatinklio puslapių. Šie slapukai nerenka lankytoją identifikuojančios informacijos. Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra agreguojama, todėl būna anoniminė. Ji naudojama tik svetainės veikimui pagerinti.

Efektyvumo slapukai

Šie slapukai leidžia svetainei atsiminti jūsų parinktis (pavyzdžiui, jūsų naudotojo vardą, kalbą arba regioną) ir suteikia patobulintų ir asmeniškesnių funkcijų. Šie slapukai gali būti naudojami įsiminti jūsų atliktiems keitimams – teksto dydžio, šrifto ir kitų žiniatinklio puslapių dalių, kurias galite prisitaikyti. Informacija, kurią renka šie slapukai, gali būti anonimizuota, jie negali sekti jūsų naršymo veiklos kitose svetainėse.

Nukreipimas ir reklamos slapukus

Naudotos pristatyti skelbimai geriau tenkintų jūsų ir jūsų interesus. Jie paprastai yra dedamas iš reklamos tinklų su svetaine operatoriaus leidimo. Jie prisimena, kad turite aplankė svetainę ir šia informacija būtų dalijamasi su kitomis organizacijomis, tokiomis kaip reklamuotojams.

Trečiosios šalies slapukai

Mes turime imtis priemonių, bandydama užtikrinti, kad slapukai naudojami tilptų aprašymų aukščiau ir kad "Sutinku" (įjungti) arba "Ne, ačiū" (išjungti) pasirinkimas pagerbs savo norus, bet kai kurių trečiųjų šalių slapukus galite dar gauti atsisiųsti Deja, mes neturime kontroliuoti šių slapukus, šiuo atveju turėtumėte kreiptis į slapukų sąrašą, apie šį puslapį, kuriame pateikiama daugiau informacijos.