Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Bosch Group (Bosch) teisinė informacija

(c) Autoriaus teisės

Visos teisės saugomos. Tekstas, atvaizdai, grafika, garsas, animacija, vaizdo įrašai ir jų išdėstymas Bosch interneto svetainėse saugomi autorių teisių ir kitų įstatymų. Šių interneto svetainių turinys negali būti kopijuojamas, skelbiamas, keičiamas ar prieinamas trečiosioms šalims komerciniais tikslais. Kai kuriose Bosch interneto svetainėse yra atvaizdų, kurių autorių teisės priklauso trečiosioms šalims.

Prekių ženklo ir licencijos teisės

Jeigu nenurodyta kitaip, visi prekių ženklai Bosch interneto svetainėse yra registruoti prekių ženklai. Tai ypač taikoma Bosch ženklams, pavadinimams, bendrovės logotipams ir emblemoms. Mūsų svetainėse naudojami ženklai ir dizaino elementai yra bendrovės Robert Bosch GmbH (Vokietija) intelektinė nuosavybė.

Intelektinė nuosavybė, pateikta Bosch interneto svetainėse, pvz., patentai, prekių ženklai ir autorių teisės, yra saugomi. Ši interneto svetainė nesuteikia jokių licencijų, leidžiančių naudoti Bosch grupės (Bosch) arba trečiųjų šalių intelektinę nuosavybę.

Atsakomybės apribojimas

Šią interneto svetainę buvo stengtasi kurti kuo kruopščiau. Vis dėlto negalima garantuoti, kad visa informacija joje yra teisinga ir tiksli. Už žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai atsiradusią naudojantis šia interneto svetaine, atsakomybės neprisiimame, išskyrus tuos atvejus, kai tokia žala atsirado dėl Bosch tyčinių veiksmų arba didelio aplaidumo.

Elektroninis vartotojų ginčų sprendimas pagal EGS reglamento 14 straipsnio 1 dalies nuostatas: Europos Komisija suteikia platformą elektroniniams vartotojų ginčų sprendimams, kuri pasiekiama čia: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ website.

MyBosch

Registruokitės nemokamai ir gaukite daug pranašumų!

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!