„Home Connect“ - išmanūs namai supaprastina kasdienį gyvenimą

Apie Home Connect
Slinkti žemyn

Išmanūs šiandien. Išmanūs rytoj.

Manome, kad išmaniųjų namų centre esate jūs. Naudodami Home Connect dabar galite valdyti, stebėti ir iš anksto nustatyti Bosch buitinius prietaisus tiesiog savo išmaniuosiuose įrenginiuose, kad ir kur būtumėte. O svarbiausia – nuolat plečiame partnerių ratą ir įtraukiame vis naujų parankių funkcijų bei paslaugų, skirtų jums ir jūsų artimiesiems. Tad galite būti tikri, kad šiandien įsigyti prietaisai idealiai tiks jūsų ateities išmaniesiems namams.

Home Connect yra Home Connect GmbH teikiama paslauga.

Apie Home Connect
Išmanūs namai

Paranki sąsaja lengvesniam gyvenimui.

Home Connect yra sukurta kaip atvira platforma, kurioje visada laukiami nauji partnerių produktai ir paslaugos, skirtos padėti jums susikurti visiškai sinchronizuotą namų aplinką.

Mūsų partneriai

Naujas patogios buities standartas.

Naujas patogios buities standartas.

Esame įsitikinę, kad išmanusis ryšys palengvina gyvenimą ir suteikia daugiau patogumo. Nuo 2017 m. pradžios išleisti visų kategorijų Bosch buitiniai prietaisai pasižymi Home Connect funkcija. Tačiau mūsų misija užtikrinti išmaniojo ryšio galimybes kiekvienuose namuose čia nesibaigia. Štai kodėl Home Connect ateityje taps standartine visų Bosch buitinių prietaisų savybe.

Mūsų gaminiai

Išlaikykite kontrolę – kad ir kas benutiktų

Išlaikykite kontrolę – kad ir kas benutiktų.

Daugiau nei nuotolinis valdymas: Home Connect programėlė leidžia ne tik stebėti ir valdyti Bosch buitinius prietaisus. Ji taip pat suteikia nemokamą prieigą prie nuolat plečiamų paslaugų, priedų, patarimų, įkvepiančių idėjų bei nuolat atnaujinamos jūsų buitinių prietaisų būsenos informacijos. O dėl visa ko: mūsų klientų aptarnavimo paslaugos apima ir nuotolinę diagnostiką.

Nuotolinės funkcijos ir paslaugos

Palaikyti ryšį su savo namais dar niekada nebuvo taip lengva.

Palaikyti ryšį su savo namais dar niekada nebuvo taip lengva.

Mums svarbiausia jūsų patogumas ir pasirinkimo laisvė. Bosch buitiniams prietaisams su išmaniaisiais įrenginiais susieti Home Connect paprasčiausiai naudoja Wifi: nereikia jokios papildomos įrangos. Mes jau dabar galvojame ne tik apie išmaniuosius prietaisus, bet ir apie visiškai integruotus išmaniuosius namus. Būtent todėl yra sukurta Home Connect debesų technologijos pagrindu veikianti platforma, kuri suderinama su kitomis išmaniosiomis technologijomis ir gali su jomis sąveikauti. Tai leidžia mums vadinti savo prietaisus štai taip: Išmanūs šiandien. Išmanūs rytoj.

Mėgaukitės patogia buitimi, valdoma pirštų galiukais.

Viena programėlė atstoja tūkstančius žodžių.

Home Connect yra valdymo centras, skirtas visiems jūsų Bosch buitiniams prietaisams. Ši programėlė yra patogiai naudojama išmaniuosiuose įrenginiuose ir nuolat pildoma naujomis funkcijomis. Jau šiandien atsisiųskite programėlę nemokamai ir išmėginkite jos galimybes bandomojoje versijoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie Home Connect ir atsakymus į juos.

DUK

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

5248 6600

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!