Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Viryklės ir orkaitės

Puikus gyvenimo skonis. Su Bosch viryklėmis ir orkaitėmis jis bus dar geresnis.

Kurdami virykles ir orkaites galvojame apie jus ir jūsų kasdienybę. Savo prietaisus vertiname ne tik pagal puikius kulinarinius rezultatus. Jiems gaminti naudojame stabiliausias medžiagas, o jų patvarumą tikriname daug kartų testuodami nepalankiausiomis sąlygomis. Todėl galite būti tikri, kad jais naudotis galėsite ilgai. Diena po dienos.

Kuo skiriasi viryklė, orkaitė ir kompaktinė orkaitė?

Viryklės

Viryklės įrengiamos po kaitlente, apatinėje spintelėje, po stalviršiu. Kaitlentė kontroliuojama per viryklę. Jeigu keisite viryklę, įsitikinkite, kad ji derės prie kaitlentės.

Orkaitės

Orkaitę galima įrengti arba po stalviršiu, arba ergonomiškai, t. y. akių lygyje, aukštoje spintelėje. Atskirą kaitlentę galima įrengti individualiai, neatsižvelgiant į orkaitę.

Kompaktinės orkaitės

Kompaktines orkaites, telpančias į 45 cm nišą, galima ergonomiškai įrengti aukštoje spintelėje. Turimą orkaitę galite pakeisti kompaktine orkaite, ja papildyti turimą orkaitę arba naudoti abi. Kompaktinę orkaitę taip pat galima naudoti kartu su integruota mikrobangų krosnele arba kita patogia įranga.

Į ką atkreipti dėmesį, prijungiant viryklę arba orkaitę?

Visos orkaitės yra paruoštos prijungti, tačiau joms reikia atskiro saugiklio. Viryklę tiesiai prie aukštos įtampos srovės šaltinio turi prijungti kvalifikuotas elektrikas.

Į ką atkreipti dėmesį prijungiant kompaktinę orkaitę?

Jeigu nusprendėte įsigyti kompaktinę orkaitę, patikrinkite gaminio apžvalgoje pateiktą brėžinį su matmenimis. Būtinai patikrinkite aukštį, gylį ir plotį.

Kokie deriniai galimi esant 60 cm nišai?

60 cm aukščio nišoje galite įrengti 45 cm aukščio kompaktinę orkaitę su 14 cm pašildymo stalčiumi.

Į ką atkreipti dėmesį keičiant seną viryklę nauja?

Pasiteiraukite platintojo, ar naujasis prietaisas bus suderinamas su sena kaitlente.

Puikūs rezultatai, rafinuotas dizainas. Bosch įmontuojamieji prietaisai jūsų svajonių virtuvei.

Kad savo virtuvę galėtumėte paversti tikra svajonių virtuve, siūlome ne tik įmontuojamuosius prietaisus maistui virti ir kepti, bet ir įmontuojamąsias indaploves bei šaldytuvus ir šaldiklius. Visi buitiniai prietaisai pasižymi nesenstančiu, rafinuotu dizainu, išskirtine technine kokybe, efektyvumu, patvarumu ir patogumu.

Mūsų paslaugos

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

+49 89 4590-00

careline-LT@bshg.com

Išbandykite Bosch

Atraskite kokybę, tobulumą ir patikimumą.

Rasti platintoją

Raskite platintojus arba remonto dirbtuves arti savęs!