Slapukų naudojimas.

Bosch interneto svetainėje naudojami slapukai, kad į pirkinių krepšelį galėtumėte dėti prekes, internetu užsisakyti meistro paslaugas ir kad Bosch galėtų rinkti anoniminius statistinius duomenis, kurie padeda tobulinti interneto svetainės veikimą. Jeigu jums tai netrukdo, į šį pranešimą nekreipkite dėmesio. Jeigu apie naudojamus slapukus ir apie tai, kaip tvarkyti nuostatas, norėtumėte sužinoti daugiau, spustelėkite nuorodas dešinėje pusėje.

 

Gerai pasirūpinkite maisto produktais: pagalba jūsų šaldytuvui arba šaldikliui.

Dėl Bosch pagalbos iš pirmų rankų jūsų maisto produktai neturės būti laikomi šiltai ilgą laiką.

Dėl poreikio maisto produktus išlaikyti šviežius, o picas užšaldytas šaldytuvai ir šaldikliai tapo neatsiejama sveiko šiuolaikinio gyvenimo būdo dalimi. Todėl Bosch ne tik siūlo ekspertų remonto paslaugas, bet taip pat suteikia ir nemažai patarimų bei vadovų, kuriuos galite pritaikyti patys, kad greitai išspręstumėte problemas sutrikus šaldytuvo ar šaldiklio veikimui.

MyBosch

MyBosch – čia apie savo buitinį prietaisą galite sužinoti daugiau. Registruokite asmeninę paskyrą ir gaukite naudingų patarimų, kaip padidinti buitinio prietaiso našumą ir pailginti jo naudojimo trukmę.

Pratęsta garantija

Jūsų buitiniam prietaisui suteikiama standartinė 24 mėnesių garantija. Kad būtų dar ramiau, Bosch siūlo papildomą 3 metų pratęstą dalių ir darbo garantiją.

Kontaktai ir informacija

Patyrę mūsų buitinių prietaisų ekspertai pasirengę atsakyti į visus klausimus mūsų tarnybos pagalbos linija.

Užsakyti remontą

Jeigu dėl buitinio prietaiso kilo problemų, pats paprasčiausias būdas jį pataisyti ir vėl naudoti – mūsų ekspertų teikiamos remonto namuose paslaugos.

Instrukcijų vadovas

Mūsų vadovuose pateikta išsami vertinga informacija, kaip pradėti naudoti ir valdyti prietaisą.

Paslaugų konsultantas

Bosch paslaugų konsultantas suteikia neribotą prieigą prie daugelio paslaugų ir informacijos pasiūlymų, tinkamų jūsų buitiniam prietaisui.

Internetinė parduotuvė

Nuo originalių atsarginių dalių iki aukščiausios kokybės priedų bei plataus asortimento valymo ir priežiūros produktų, skirtų jūsų buitiniam prietaisui, – viskas Bosch internetinėje parduotuvėje buvo kruopščiai išbandyta tikrinant atitiktį aukščiausios kokybės standartams.

Vietinė tema

Maecenas porttitor congue massa. Fusce posuere, magna sed pulvinar ultricies, purus lectus malesuada libero, sit amet commodo magna eros quis urna.

Susisiekite

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.
Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9.00 iki 17.00

Pagalba jau pakeliui

Susitarkite dėl susitikimo bet kurią sau patogią dieną ir tinkamu laiku.

Bosch buitinių prietaisų remonto centras

Išskirtinis aptarnavimas – prieš įsigyjant ir vėliau.

Įsigykite mūsų priedų iš mūsų serviso partnerių

Raskite priedų ir mūsų išbandytų bei patvirtintų tinkamomis naudoti valymo bei priežiūros priemonių asortimentą.